12 Mart 2010 Cuma

Epic Fail İlişki #2

Yoğun talep üzerine, bundan yaklaşık 1,5 ay kadar önce kaleme aldığım Epic Fail İlişki isimli yazımı, yazı dizisi haline getirmeye karar verdim.

Aslına bakarsanız ilk zamanlardaki kadar fazla sorunla karşılaşmamamıza rağmen yine de birikti bir kaç bir şey. Bunları yazmak büyük bir keyif olacak sanırım, cidden çok acayip şeyler oldu. Neyse, başlayalım, ancak başlamadan ilk yazıya göz atmanız önerilir…

Öneri: Epic Fail İlişki

Epic Fail 16: İbne Sürücü
Yolda yürümekteyiz. Yanyana gidiyoruz, caddenin en sağındayız ve kaldırım falan da yok. Direkt olarak yola sıfır bir şekilde gitmekteyiz. Ufak bir ilçedeyiz bildiğiniz üzere, o yüzden fazla araba geçmez, rahat rahat yürüyoruz; ki zaten araba gelse ne olacak… Diye düşünürken başımıza gelen tam bir faciaydı. Beni tanıyan, benden bir yaş büyük olan bir şahıs, arkadan hızlı bir şekilde gelip, arabayı ilginç bir manevra ile üzerimize sürüp, ardından yoluna devam etti, tabi ben baya bir şaşırdım, orada bile rahat yürüyemeyeceğimizi, çok uç bir olayla anlamış oldum. Bunu yaparken allahtan olayı sadece ben gördüm, kız arkadaşım görmedi. Bu olay sırasında sürücü şahsın yüzündeki ibnece tebessümü görmek istemezsiniz…

Epic Fail 17: Motorlu Züppeler
Gidiyoruz yine yolda. Yol üzerinde Likya Dönemine ait bir mezar bulunmakta. O mezara çıkmaya karar veriyoruz ve merdivenlere yöneliyoruz. Bu sırada yoldan geçen 2 motorlu şahıs ki bunlardan birisi benim arkadaşım diyebileceğim bir insan, korna çalarak ve “aferin aferin” diyerek geçtiler gittiler. Bense şaşkın gözlerle baktım sadece, ve gülüp geçtim. Sağolun arkadaşlar, harikasınız.

Epic Fail 18: Balıkçılar
Biz, sahil diyebileceğimiz bir noktada takılıyoruz genellikle. Bir helikopter pisti var, merdivenler var ve oralarda balık tutan insanlar oluyor. Bizde o merdivenlerde oturuyoruz. Nedendir bilinmez, biz oradayken balıkçıların en işlek mekanı orası haline geliyor. Her on-yirmi dakikada bir gelen balıkçılar sayesinde… Neyse… Allahın belaları.

Epic Fail 19: Çişim Geldi Yaa
Bu balıkçıların hışmından kurtulmak üzeredeydik. Balıkçı son kez geçeceğini söyledi ve aşağıya indi, biz de tekrar gelecek nasılsa diye oturmadık. Bu sırada ben ayaktayken, eski bir sınıf arkadaşımı gördüm mekanda gezinen, göz göze geldik falan devam etti o. Neyse, biz de oturduk. Ardından o arkadaş, yanındaki şahısla sesli sesli konuşuyor. “Çişim geldi yaa, şu aşağıya işesem mi acaba?”… Bizim üstümüze işeme planı yapıyor yani. Allahın belası.

Epic Fail 20: Köpek
Bizim üstümüze işeme planları yapan şahıs bundan vazgeçtikten sonra boş durmaya niyetli değildi. Bu sırada biz de kalkmaya karar verdik. Yukardan köpek sesleri geliyor falan… Kalktım ayağa ben, ayağımın dibine bir sopa düştü. Ne olduğunu anlamadım. Meğer o sopayı bizim yanımıza atarak, köpeği yanımıza göndermeye çalışıyomuş. Çakal herif.

Epic Fail 21: Başka Yer Mi Bulamadın?
Babam son dönemde balıklara sardı, balık tutma tutkusu oluştu adamda. Her neyse, az önce bahsettiğim arkadaşın hışmından sonra mekandan gidiyoruz. Arkadaş bana diyor ki, baban şurada balık tutuyor. Hadi ya falan dedim =D. Evet evet dedi ve babama bağırmaya başladı, “Kadir Abiii!!! Senin oğlan burda”. Ulan amına koyim senin… Baba sen de hiç başka yer mi bulamadın?

Epic Fail 22: Halimiz Duman
Neyse, biz yolumuza devam ettik. Ama allahın belası peşimizi bırakır mı? Arkadaşı ile bindiler motosiklete, bizi takip ediyolar, benim eski sınıf arkadaşım ibne de bağıra bağıra “Duman – Halimiz Duman” ı söylüyor. Kız “nasıl arkadaşların var senin böyle” dedi. Haklı ama ben ne yapayım, bende ilk defa böylesini görüyorum.

Epic Fail 23: Kertenkele
Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Oturduğumuz yerde, genellikle karşımızdaki agacımsı bitkiye kuşlar konuyor, onları seyrediyoruz. Ama bu kez başka bir şeyi seyrettik. Evet, bir kertenkele, hem de kocaman. Yemin ediyorum elimden dirseğime kadar vardı boyu. Ben gördüm ilk, kız arkadaşım görmedi. Benim yılan fobim var; kertenkeleyi görünce hemen bir panikledim, bir de kocaman olunca acayip oldum “allah” dedim. Anlatıyorum kocamandı diye, gülüyor bana. Allahtan tekrar geçti önümüzden de, göt olmaktan kurtuldum, cidden kocamandı. Bir tedirginlik aldı beni o günden sonra, ya arkamızdan gelse bir yılan… Bayılır kalırım vallahi.

Epic Fail 24: Atın Ölümü Arpadan Olsun
Oturuyoruz. O grip olmuş, çok da fena olmuş. Sesi falan gitmiş, acayip olmuş. Öpme istersen, gribim ben sana da bulaşmasın, dedi. Atın ölümü arpadan olsun dedim, devam ettim. Ertesi gün grip oldum. Hala da bu gribi çekiyorum. Hemde çok şiddetli, burnum falan durmuyor ya 4 gündür.

Epic Fail 25: N’oldu?
Grip olduğumu söylemiştim. Aslında ilk olarak pek kötü değildi ama sonradan çok fena oldu. Burnum tıkalı geziyodum ortalıkta. Neyse buluştuk biz yine. Öpüyorum, öpüyor. Ama bir sorun var. Ben nefes alamıyorum yaa… Evet, gribim ve burnum tıkalı. Bir süre devam edebildikten sonra durdum. N’oldu dedi. Burnum tıkalı diyemedim. Gribim ama yaa, ben ne yapabilirim ki.

Epic Fail 26: 22:27
Kız arkadaşım yani sevgilim yani o; düzenli olarak, haftada 2 veya 3 kez gece uyuyakalır. Bu ilk zamanlar geç saatlerde meydana gelirken, son zamanlarda uyuyakalma saati bir hayli düştü. Son olarak 22:27′de uyuyakalarak yepyeni bir dünya rekoruna imza attı.

Evet, sanırım bu kadar. Biriktikçe girmeye devam edeceğim sanırım. Bizde bu şans olduktan sonra, bu yazı dizisi bitmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder